Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів 1) x²-3x-4 2) x²+x+9

СРОЧНО Даю 20б

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

1)x²-3x-4=0;

D=b²-4ac;

D=(-3)²-4*1*(-4)=9+16=25.

Ответ: 25

Рівняння має 2 різних кореня так як D>0(тобто більше нуля)

2)x²+x+9=0;

D=b²-4ac;

D=1-4*1*9=1-36=-35

Ответ: -35

Рівняння не має коренів так як D<0(тобто менше нуля)

Объяснение: