1) 5х21. Знайдіть усі корені неповного квадратного рівняння х²– 3х = 0. 2. Знайдіть усі корені

неповного квадратного рівняння 3. Обчисліть дискримінант квадратного рівняння 2х²– 5х + 2 = 0. 4. Укажіть квадратне рівняння, що не має коренів. 2 + 7х = 0 х2 – 3х = 1 х2 – 6х + 1 = 0 х2 + 2х +3 = 05. Знайдіть суму коренів квадратного рівняння 6х+2+7x+2 6. 1. х² - 5х + 4 = 0 2. -х²+ 6х - 9 = 0 3. х + 4х²= 0 В х1= 0; 4. 2х² - 9х + 10 = 0 7. Розв’яжіть рівнння1) 5x²– 10 = 0;2) х² + 4х = 0;3) 3х² + 7х + 2 = 0;4) х²– 8х + 16 = 0;5) х² + х + 3 = 0;6) 3х²– х - 5 = 0.8. Розв’яжіть рівняння 3х(х – 2) – х (3 + х) = -2 (х – 4) – 4.9. Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 і -3. 10. Знайдіть корені рівняння .

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ответ:

1) x2 - 3x =0

x(x-3)=0

x=0 або (x-3)=0

x-3 =0

x =3

2) 2x2 - 5x + 2 =0; a =2; b =- 5; c =2

D =b2 - 4ac; D =(-5)2 - 4 * 2 * 2 =25 - 16 =9;

3) 6x + 2 + 7x + 2 =0

13x + 4 =0

Коєфіцієнт а - не може бути нульовим, ну а так сума x1 + x2 =- 13