СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Запитання 1Яке з рівнянь є квадратним:варіанти відповідейА) х2-3х+5х3=0Б)

2х2+5х=2х2+6В) -3,5х2+х-1=0Г) 8х-2,5=0Запитання 2Яке з рівнянь є зведеним?варіанти відповідейА) 3х2-6х+5=0Б) -х2+3х+2=0В) х2+2х-3=0Запитання 3Скільки коренів має квадратне рівняння, якщо дискримінант дорівнює 8?варіанти відповідейЖодногоДваОдинВизначити неможливоЗапитання 4Знайдіть корені квадратного рівняння х2+5х-6=0варіанти відповідейА) 2 і 3Б) -1 і 6В) -6 і 1Г) -2 і 3Запитання 5Складіть зведенне квадратне рівняння, корені якого 2 і 5варіанти відповідейА) х2+7х-10=0Б) х2-7х-10=0В) х2-7х+10=0Г)х2+2х+5=0Запитання 6Один з коренів рівняння х2+7х+с=0 дорівнює - 5. Знайдіть другий корінь і число с.варіанти відповідейА) х2= 2 с= - 10Б) х2= - 2 с=-10В) х2= 10 с=-2Г) х2=-2, с=10!!!! Если после Х идёт число - это степень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

1.  В) -3,5х²+х-1=0

2. В) х²+2х-3=0

3. Два

4. В) -6 і 1

5. В) х²-7х+10=0

6. Г) х₂= -2, с= 10