1. Яке з рівнянь а-г не має коренів? а) х2 = 36; б) х2- 10х = 0; в) х2- 4 = 0; г) х2+ 7 = 0. 2.

Скільки коренів має рівняння 2х2- 3х + 4 = 0? а) один; б) два; в) жодного; г) безліч. 3. За яким виразом обчислюються корені квадратного рівняння 4х2 – 5х + 1 = 0 : 4. Сума коренів квадратного рівняння х2 + 3х – 10 = 0 дорівнює: а) 3; б) 10; в) –10; г) –3. 5. Добуток коренів квадратного рівняння 5х2 + 13х – 6 = 0 дорівнює: 6 Розв'язати рівняння х-7+2(х+7)=х2;

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Вадим.

Ответ:

Объяснение:

1. г

2.в

3. 4x2 - 5x + 1 = 0

D = b2 - 4ac = (-5)2 - 4·4·1 = 25 - 16 = 9

x1 =   5 - √9 /2·4  =   5 - 3/ 8  =   2 /8  = 0.25

x2 =   5 + √9 /2·4  =   5 + 3/ 8  =   8 /8  = 1

4. г

5.-1,2