1.Розв'яжіть рівняння 5x²+8x-4=0 * 2.Знайдіть корені рівняння 2x²-x+3=0 3.Якому числу дорівнює

дискримінант даного квадратного рівняння 3х²-13x+14=0 * 4.Якому числу дорівнює дискримінант даного квадратного рівняння 4х²+x=33 * 5.Якому числу дорівнює дискримінант даного квадратного рівняння 1-6x+5х²=0 * Пожалуйста,умоляю помогите решить,как можно скорее.

Ответы на вопрос

Отвечает Турланов Мейрхан.

Ответ:

5x²+8x-4=0

a=5  b=8 c=-4

D=b²-4ac= 64-(-80)=144

√D=√144 = 12

x1 =(-b +√D): 2a = 4/10 =2/5

x2= (-b -√D): 2a=2

Объяснение: