1.Розв'яжiть рiвняння: х² - 16=0 А) 4; Б) 5; В) -5; 5; Г) -4:4 2.Знайдіть всі корені рівняння: x²

- 5x =0 А) 0; Б) -3; 0; B) 0; 5; Г) 5. 3.Знайдіть дискримінант квадратного рівняння: 3x²-x- 5 =0 А) 65; Б) -63; B) 61; Г) -59. 4. Знайдіть всі корені рівняння: 5х² - 6x+1=0 A) 0,2; 1; 5) 2; 0,5; B) -1; -0,2; I) -2; -0,5. 5. Знайдіть суму та добуток коренів квадратного рiвняння: х2 + 3x-40 =0 A) 3; -40; 5) 5; 40; B) 5; -40; T) -3;-40. теорему, обернену до теореми Вієта, розв'яжіть рівняння: 6.Застосовуючи x-5x+6=0 A) -3; -5; 5) 3; 5; B) 2; 3; I) -2; -3. 7.Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 3. Знайдіть другий корінь рiвняння: x² - 2x- 3 =0 8.Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 2. Знайдіть коефіцієнт к та другий корінь рівняння: x² - 3x+ k=0 9.Периметр прямокутника 14 см, а його площа 10 см². Знайдіть сторони прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришкова Мария.

Ответ:1.Г;2.В;3.В;4.А;5.?;6.В;7.(-1);

Объяснение:

Отвечает Кругляшов Сергей.

Ответ:

1 Г

 {x}^{2}  - 16 = 0 \\ (x - 4)(x + 4) = 0 \\ x1 = 4 \\ x2 =  - 4

2 В

 {x}^{2}  - 5x = 0 \\ x(x - 5) = 0

3 В

3 {x}^{2} - x - 5 = 0 \\ d  = 1 + 4 \times 5 \times 3 = 61

4 А

5 {x}^{2}  - 6x  + 1 = 0 \\ (x - 1)(x - 0.2) = 0

5 Г

 {x}^{2}   + 3x - 40 = 0 \\ x1 + x2 =  - 3 \\ x1 \times x2 =  - 40

6 В

 {x}^{2}  - 5x + 6 = 0 \\ x1 + x2 = 5 \\ x1x2 = 6 \\  \\ x1 = 3 \\ x2 = 2

7 -1

 {x}^{2}  - 2x - 3 = 0 \\ x1 + x2 = 2 \\ x1x2 =  - 3 \\  \\ x1 = 3 \\ x2 =  - 1

8 х=1, k=2

 {x}^{2}  - 3x + k = 0 \\ x1 + x2 = 3 \\ x1x2 = k \\ \\ x1 = 2 \\ x2 = 3 - x1 = 1 \\ k = x1x2 = 2

9 x=5 y=2

2(x + y) = 14 \\ xy = 10 \\  \\ x + y = 7 \\ xy = 10