ПОМОГИТЕ ДАЮ 50 БАЛОВ Дві сторони трикутника 6 см і 14 см, а кут, проти більшої з них дорівнює

120°. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Аслан.
AB=6 BC=14 kVT A= 120*
BC2 = AB2 + AC2_2*AB*AC*Cos/A
142=62+AC2-2*6*AC*-1/2)
196= 36+AC2+6AC AC2+6AC+36=196
AC2+6AC-160=0
AC1+AC2=-6
AC1*AC2=-160
AC1= -16 не задовільняє задачу ( так як сторона не може бути відємною )
AC2= 10
Відповідь AC=10 см