1. Знайдіть третій кут трикутника, якщо два його кути дорівнюють 40° і 60°. 2. Один із восьми

кутів, що утворилися при перетині двох паралельних прямих січною, дорівнює 132°. Знайдіть решту кутів. 3. Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 100°. Знайдіть кут при основі цього трикутника. 4. Дві сторони трикутника дорівнюють 3,2 см і 5,7 см. Якому найбільшому цілому числу сантиметрів може дорівнювати третя сторона? 5. Кут між бісектрисою BL і катетом АC прямокутного трикутника АВС (<С = 90°) дорівнює 55°. Знайдіть гострі кути трикутника АВС. 6. Один із внутрішніх кутів трикутника на 20° менший за інший, а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 140°. Знайдіть кути трикутника. 7. У трикутнику АВС кут С дорівнює 90°, а кут В дорівнює 60°. На катеті АС відкладено відрізок СD рівний СВ. Знайдіть кути трикутника АВD.

Ответы на вопрос

Отвечает Давтян Мария.

Ответ:

1)180-(60+40)=80

2)48 і 132

3)(180-100):2=40

4)3,2+5,7=7,9=7

5)10 і 80

6)незнаю

7)незнаю

Я не впевнена що це правильно, але нехай буде)

Объяснение: