ОЧЕНЬ НУЖНО! БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРЕН! 1. Знайдіть дискримінант квадратного рівняння 3x2−x−2=0 . 2.

Знайдіть усі корені квадратного тричлена x2−11x+10 . 3. Знайдіть суму й добуток коренів квадратного рівняння x2−7x+12=0 .

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Александра.

Ответ:

25

10 и 1

Объяснение:

1. D=b²-4ac = 1²+4×3×2=1+24=25

2. D= 11²-4×1×10= 121-40= 81. √D=9

x1= -b+√D/2a= 11+9/2=20/2=10

x2=-b-√D/2a= 11-9/2=2/2=1

3. в данном случае, нам поможет теорема Виета.

x1+x2=-b => -b=7

x1*x2=c => c=12