Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 3. Знайдіть другий корінь рівняння. х²-2х-3=0 Якщо

можна,то швидше)

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Анна.

x^2-2x-3=0; x₁=3

по т. виета: x₁+x₂=-(-2)=4 => 3+x₂=4 => x₂=4-3=1

ответ x₂=1

Отвечает Бойко Лёша.
Ответ:
Другой корень равен 3