Знайдіть чотири послідовних цілих числа, якщо добуток другого і четвертого на 31 більший за добуток

першого і третього.

Ответы на вопрос

Отвечает Нечаев Григорий.

Объяснение:

x,\ x+1,\ x+2,\ x+3.\\(x+1)*(x+3)-x*(x+2)=31\\x^2+4x+3-x^2-2x=31\\2x+3=31\\2x=28\ |:2\\x=14.

Ответ: 14, 15, 16, 17.