знайдіть чотири послідовних цілих числа таких, що добуток третього та четвертого із цих чисел на 2

більший за добуток першого та другого

Ответы на вопрос

Отвечает Дударчик Ксюха.

Ответ:

-1; 0; 1; 2

Объяснение:

x(x+1) +2 = (x+2)(x+3)\\x^2+x+2 = x^2+5x+6\\-4x = 4\\x=-1