Срочно!!!!!! 1. Якщо дискримінант квадратного рівняння дорівнює числу -9, то квадратне рівняння…

має два різні корені має один корінь має безліч коренів не має коренів Знайдіть корені рівняння: х^4 - 20х^2 + 64 = 0 -4;-2;2;4 4;2 -4;4 -2;2 Знайдіть корені рівняння 2х^4 - х^2 - 6 = 0 7; -7 √2; - √2 - 3/2 2 ; - 2 Розкладіть на множники квадратний тричлен: 3х^2 - 8х - 3 (х + 3)(3х - 1) 3(х - 3)(х + 1/3) (х + 3)(х - 1/3) 3(х - 3)(х + 1) Добуток двох чисел дорівнює 75, а одне з них на 10 більше, ніж друге . Позначивши менше число через х , складіть рівняння, що відповідає даній умові х+(х+10)=75 х+(х-10)=75 х(х+10)=75 х(х-10)=75 Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 3 і -1 х− 2х^2−3=0 2х^2− 2х +3=0 х^2− 2х −3=0 х^2 + 2х −3=0 Розв’яжіть рівняння:2x2-7x+6=0. 2; 1,5 не має коренів 2; -1,5 -2; -1,5

Ответы на вопрос

Отвечает Ганюшкин Никита.

Ответ:

внизу

Объяснение:

1) немає коренів,

Пояснення до відповіді:

якщо більше 0 - два різні корені

якщо 0 - один корінь

якщо менше 0- немає кореня

2) пояснення на фото відповідь варіант 1

4 ; -4 ; 2; -2

3) - 3/2 та 2

4) (3х+1)×(х-3)

5) Нехай перше число х, тоді друге х+10

Складемо рівняння:

(10+х)*х=75

10х+=75

+10х-75=0

D=-4ac

D=-4*1*(-75)

D=100-(-300)

D= 400

= (-b+)/2a= (-10+20)/2=5

=(-b-)/2a= (-10-20)/2= -15

6) х^2− 2х −3=0 за теоремою Вієта

7) на фото              2 та 1.5