Кто решит тому дам 65 баллов плиииз Виберіть правильну відповідь. 1) Рівняння х + 5 = 5 + х: а)

має лише один корінь; б) має безліч коренів; в) не має коренів. 2) Рівняння х + 5 = х + 3: а) має безліч коренів; б) не має коренів; в) має лише один корінь. 3) Рівняння х + 5 = 5: а) має безліч коренів; б) не має коренів; в) має лише один корінь. Розв’яжіть рівняння 1)3x+14=5x+16 2)6-(8x+11)=-1 3)1,8(1-2x)=7,8-(3,6x+6) 4)2/3 (1/3 x-1/2)=4x+2 1/2

Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовцев Глеб.

Ответ:

1.б

2.б

3.в

1)

3х-5х=16-14

-2х=2

х=-1

2)

6-8х-11=-1

1-5=8х

-4=8х

х=-0.5

3)

1.8-3.6х=7.8-3.6х-6

0х=0

хєR

4)

2/9x-1/3=4x+5/2(×18)

4x-6=72x+45

72x-4x=-45-6

68x=51

x=1 1/3

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

1)-б 2)-б 3)-в

Объяснение:

1) при будь-якому значенні х права і ліва частина будуть рівні.

2) х-х=3-5, ікс знищиться, тому рівняння не має змісту та коренів (адже 0=-2 є неправдою).

3) х=0, це виконується, лише коли х=0

4) 3х+14=5х+16

-2х=2

х=-1

5) 6-(8х+11)=-1

6-8х-11=-1

-8х=-1+11-6

-8х=4

х=-1/2

6) 1,8(1-2x)=7,8-(3,6x+6)

1,8-3,6x=7,8-3,6x-6

-3,6x+3,6x=-1,8+7,8-6

0=0

х=будь-яке число

7) 2/3 (1/3 x-1/2)=4x+2 1/2

2/9x-2/6=4x+2 1/2

2/9x-4х=2 1/2+2/6

2/9x-3 9/9х=2 3/6+2/6

-3 7/9х=2 5/6

х=-(17/6:34/9)

х=-(17/6*9/34)

х=-(1/2*3/2)

х=-3/4