Скласти 1 систему линийних ривнянь х=5; у=-1СРОЧНО!​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Ответ:

Объяснение:

Ця задача не має одного чіткого розв'язку, оскільки не вказано точки, через які мають проходити прямі. Проте, я можу запропонувати кілька прикладів систем лінійних рівнянь, які мають розв'язок (х = 5; у = -1):

2x + y = 9, x - 2y = -11

3x + y = 14, -x + 5y = 24

4x - 3y = 17, 5x + y = 26

Усі ці системи лінійних рівнянь мають розв'язок (х = 5; у = -1), але вони можуть бути вирішені різними методами, такими як метод елімінації Гауса, метод зведення до трикутної матриці, метод Крамера тощо.