Скільки коренів має рівняння х³+4х²+3х=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Василий.

х³+4х²+3х=0​

x(x²+4x+3)=0

(1) x=0 або (2) x²+4x+3=0

(1) - 1 корінь, (2) - два кореня (D>0)

1+2=3 корені

Отвечает Лукашова Юля.

тут буде 3 корені)))))))