1.Установіть відповідність між рівнянням (1-4) та твердженням про його корені (А-Д). Рівняння

Твердження про корені рівняння А Б В Г Д 1 x ^ 2 + 4x - 7 = 0 А Рівняння не має дійсних коренів 2 x ^ 2 - 4x - 5 = 0 3 x ^ 2 - 4x + 5 = 0 4 x ^ 2 - 7x - 5 = 0 Б Сума коренів рівняння дорівнює 4 В Сума коренів рівняння дорівнює -4 Г Добуток коренів рівняння дорівнює 5 Д Добуток коренів рівняння дорівнює 7

Ответы на вопрос

Отвечает Лас-Алас Семейный-Клуб.

x² + 4x - 7 = 0 Сума коренів рівняння дорівнює -4

x² - 4x - 5 = 0 Сума коренів рівняння дорівнює 4

x² - 4x + 5 = 0 Рівняння не має дійсних коренів

x² - 7x - 5 = 0 Добуток коренів рівняння дорівнює -5

Отвечает Любицкая Диана.

Ответ:

  1. то . ты лг ввууувув ок то был ььдлтш для рть