Які нерівності правильні? (А)2⁵<2⁶ (Б)2⁰<2 (В) (2/3)<2²/3² (Г) 2¹>2


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.

Відповідь:

А, Б

Пояснення:

А. 2^5 < 2^6, тому-що 2^5=32, 2^6=64, 32<64

Б. 2^0<2, тому-що 2^0=1, 1<2

В. (2/3)>2^2/3^2 тому-що 2/3=0.6(6), а 2^2/3^2=4/9=0.4(4), а 0.6(6)>0.4(4)

Г. 2^1=2, тому-що 2^1=2 (будь яке число у першому степіні буде саме ж число, наприклад: 5^1=5, 10^1=10 і так далі), а 2=2