3. Найдите сумму, предварительно выразив в м3 : а) 3 м3 + 8000 дм3; в) 86 см3 + 16000 мм3; б)

200000 дм3 + 3000000 мм3; г) 0,00000055 км3 + 7200 см3.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Геля.

Відповідь:а) 3 м^3 + 8000 дм^3:

Перетворимо 8000 дм^3 на метри кубічні. Оскільки 1 дм^3 = 0,001 м^3, то:

8000 дм^3 = 8000 * 0,001 м^3 = 8 м^3

Тепер можемо знайти суму:

3 м^3 + 8 м^3 = 11 м^3

Отже, сума 3 м^3 + 8000 дм^3 дорівнює 11 м^3.

в) 86 см^3 + 16000 мм^3:

Перетворимо 16000 мм^3 на сантиметри кубічні. Оскільки 1 мм^3 = 0,001 см^3, то:

16000 мм^3 = 16000 * 0,001 см^3 = 16 см^3

Тепер можемо знайти суму:

86 см^3 + 16 см^3 = 102 см^3

Отже, сума 86 см^3 + 16000 мм^3 дорівнює 102 см^3.

б) 200000 дм^3 + 3000000 мм^3:

Перетворимо 200000 дм^3 на міліметри кубічні. Оскільки 1 дм^3 = 1000 см^3 = 1000000 мм^3, то:

200000 дм^3 = 200000 * 1000000 мм^3 = 200000000000 мм^3

Тепер можемо знайти суму:

200000000000 мм^3 + 3000000 мм^3 = 200003000000 мм^3

Отже, сума 200000 дм^3 + 3000000 мм^3 дорівнює 200003000000 мм^3.

Покрокове пояснення: Прости что не все