529. Яка найменша кількість стільцiв є в залі, якщо їх можна розставити в ряди по 22 і 18 стільців.​

3 5

Ответы на вопрос

Отвечает Урста Кристина.

Ответ:

198 стульев

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел:

22 = 2 * 11

18 = 2 * 3 * 3

НОК (22; 18) = 2 * 11 * 3 * 3 = 198

198 стульев в зале

4 3