Задача. Відстань між двома причалами 36км. Скільки часу потрібно катеру, щоб подолати відстань від

одного причалу до іншого й аовернутися назад, якщо його власна швидкість 15км/год, а швидкість течії ріки - 3км/год? Будь ласка, напишіть короткий запис задачі, бо дії ми вже знаємо!

Ответы на вопрос

Отвечает Самусенко Дима.

1)15+3=18(км/год)-швидкість катера за течією

2)36:18=2(год)- стільки часу подолає відстань

Відповідь: 2 години