6. Виконай вiднiмання: 1)7/12-3/8 2)3 4/9-1 2/3 будь ласка допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Карцев Никита.

Ответ:

Звіднімаймо:

1) 7/12 - 3/8

Спочатку знайдемо спільний знаменник, який буде 24. Потім віднімемо:

(7/12) - (9/24) = (7/12) - (3/8) = (14/24) - (9/24) = 5/24

2) 3 4/9 - 1 2/3

Спочатку переведемо змішані числа в неправильні дроби:

3 4/9 = (3 * 9 + 4) / 9 = (27 + 4) / 9 = 31/9

1 2/3 = (1 * 3 + 2) / 3 = (3 + 2) / 3 = 5/3

Тепер віднімемо:

(31/9) - (5/3) = (31/9) - (15/9) = (31 - 15) / 9 = 16/9

Отже, відповіді:

1) 7/12 - 3/8 = 5/24

2) 3 4/9 - 1 2/3 = 16/9

0 2
Отвечает Савина Алёна.
1)14/24-9/24=5/24 ;2)34/9-36/9=-2/9