Відстань між двома причалами 36км.Скільки часу потрібно катеру,щоб подолати відстань від одного

причалу до іншого й повернутися назад,якщо його власна швидкість 15 км/год,а швидкість течії ріки — 3 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скнаря Оля.

Відповідь:

36:(15+3)= 2год за течією річки

36:(15-3)=3год проти течіі

2+3=5 год

Відповідь: 5 год.