2. Катер проплив 2 год за течією та 2 год проти течії ріки. Власна швидкість катера 24 км/год, а

швидкість течії 3 4 ріки 13 км/год. Яка швидкість катера за течією ріки? Яку відстань проплив катер за течією ріки? Яка швидкість ка- тера проти течії ріки? Яку відстань про- плив катер проти течії ріки? На скільки кілометрів більше (або менше) проплив катер за течією, ніж проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Моторина Мария.

Ответ:

24,3 - 1 = 23,3 км/год швидкість катера проти течіїї ріки

23,3 * 2 = 46,6 км відстань, яку подолав катер проти течії

24,3 + 1 = 25,3 км/год швидкість катера за течією ріки

25,3 * 2 = 50,6 км відстань, яку подолав катер за течією

50,6 - 46,6 = 4 км на стільки кілометрів бiльше проплив катер за течією, нiж проти течі