2. Розв'яжи задачу. Відстань між причалами 36 км. Скільки часу витратить МОТОРНИЙ Човен на шлях від

одного причалу до іншого та на зворотний шлях, якщо власна швидкість човна 15 км/год, а швидкість течії ріки 3 км/год? —пжжжжж 20 балов даю

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Степан.

Відповідь:

Моторний човен витратить на шлях від одного причалу до іншого за течією річки 2 години, а на зворотний шлях проти течії річки йому буде потрібно 3 години.

Покрокове пояснення:

Швидкість моторного човна, що рухається за течією річки дорівнює 15 + 3 = 18 км/год, а швидкість моторного човна, що рухається проти течії річки дорівнює 15 - 3 = 12 км/год.

На подолання відстані у 36 км. моторному човну що рухається за течією річки потрібно 36 / 18 = 2 години.

На подолання відстані у 36 км. моторному човну що рухається проти течії річки потрібно 36 / 12 = 3 години.