Знайдіть швидкість руху човна за течією річки і проти течії якщо: 1) власна швидкість човна 12

км/год а швидкість течії 4 км/год; 2) власна швидкість човна 14 км/год а швидкість течії 5 км/год; 3) власна швидкість човна 15 км/год а швидкість течії 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Иван.
2) 14+5=19 км/год за течиею 14-5=9 км/год проти течии 1)12+4=16 км/год за течиею 
12-4=8 км/год проти течии 3)15+2=17 км/год за течиею 15-2=13 км/год проти течии