Моторний човен проплив 1,4 год за течією ріки та 2,5 год — проти течії. Власна швидкість човна 19,2

км/год, а швидкість течії ріки — 1,8 км/год. На скількі менше кілометрів моторний човен проплив за течією ріки, ніж проти течії? Пжжж, срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилюк Вован.

на 14,1 кмПошаговое объяснение:На сколько меньше километров моторная лодка проплыла по течению реки, чем против течения:2,5(19,2-1,8)-1,4(19,2+1,8)=5/2 ·87/5 -7/5 ·21=87/2 -147/5=43,5-29,4=14,1 км