Знайди найбільший спільний дільник то найменше спільнократно поданих чисеп 35 і 88​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирович Валера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 35 і 88

35 = 5*7

88 = 2*2 *2 *11

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

Однакові прості множники відсутні , тоді маємо

 НСД (35; 88) = 1

Ми вже розклали на прості множники 35 і 88 А тепер щоб найти НСК

Виберемо в розкладанні меншого числа (35) множники, які не ввійшли в розкладання

5, 7

Додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 2, 2, 11, 5, 7

Звідси маємо

НСК (35, 88) = 2 *2 *2 *11 *5 *7 = 3080