1. Власна швидкість човна дорівнює 12 км/год, а швидкість течії 3 км/год. Знайди: 1) швидкість

човна за течією річки; 2) швидкість човна проти течії річки; 3) шлях, який пройде човен за 3 год за течією річки; 4) шлях, який пройде човен за 4 год проти течії річки; 5) час, за який човен пройде відстань 90 км за течією річки; 6) час, за який човен пройде відстань 45 км проти течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Глобина Настя.

Ответ:

1) швидкість човна за течією річки;12+3=15 км/год

2) швидкість човна проти течії річки;12-3=9 км/год

3) шлях, який пройде човен за 3 год за течією річки; 15*3=45 км

4) шлях, який пройде човен за 4 год проти течії річки; 9*4=36 км

5) час, за який човен пройде відстань 90 км за течією річки; 90/15=6 год

6) час, за який човен пройде відстань 45 км проти течії річки.45/9=5год