Склади рівняння до задачі, початок розв'язання якої виглядає так: 1-й кабінет 2-й кабінет Було

стільців x 2x Залишилося стільців x−6 2x−35 Відомо, що кількість стільців, які залишилися в кабінетах, була однаковою. Знайди кількість стільців, яка була в 1-му кабінеті. Записуй без пробілів, починаючи з виразу в першому стовпчику.

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Катя.

Ответ:

29 стільців.

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому кабінеті було х стільців, тоді в другому кабінеті 2х стільців. Після того, як з першого кабінету взяли 6 стільців, а з другого 35 стільців, то в обох кабінетах їх стало порівну. Маємо рівняння:

x - 6 = 2x - 35;  х=35-6; х=29.

В першому кабінеті було 29 стільців.