Петрик купив книжку за 9 грн,що становить 30% грошей,якi в нього були.Скiльки гривень було у

Петрика? не рівнянням.

Ответы на вопрос

Отвечает Стаховский Сергей.

Ответ:30грн

Пошаговое объяснение:

9:30х100=30

Отвечает Буслаев Мефодий.

Ответ: было 9*100/30=9*10/3=30 грн.

Пошаговое объяснение: