СРОЧНО ПОМОГИТЕ !!!!! даю 50 У Петрика та василька було порівну грошей. Коли Петрик витратив на

покупку книг 400 грн., а Василько - 200 грн., то у Василька залишилось грошей в 5 разів більше , ніж у Петрика. Скільки грошей було у кожного із них спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у Петра залишилось - х грн, тоді  у Василя залишилось 5х грн

а спочатку у  Петра  було х + 400 грн, а у Василя 5х + 200 грн

Складемо рівняння

5х + 200 = х + 400

5х - х = 400 - 200

4х = 200

х = 200 : 4

х = 50 грн залишилось у Петра

5х = 5 * 50 = 250 грн залишилось у Василя

250 + 200 = 450 грн було у кожного із них  спочатку

Отвечает Гурьянов Сергей.

Пошаговое объяснение:

Петрик = Василь = х денег было сначала

5*(х - 400) = х - 200

5х - 2000 = х - 200

5х - х = -200 + 2000

4х = 1800

х = 1800 : 4

х = 450

Петрик = Василь = (х) = 450 гривен было сначала

Проверка:

450 - 400 = 50 (грн) - осталось у Петрика

450 - 200 = 250 (грн) - осталось у Василя

250 : 50 = 5 (раз) - больше денег осталось у Василя