У Петруся і Василька було порівну грошей.Коли Петрусь витратив на покупку книг 400 грн,а Василько

200 грн,то у Василька залишилося грошей в 5 раз меньше,ніж у Петруся.Скільки грошей було у кожного з них спочатку. даю 30 балов,у меня кр

Ответы на вопрос

Отвечает Стратулат Татьяна.

Ответ:

У кожного з них спочатку було по 150 грн.

Пошаговое объяснение:

х - 200 = (1/5) * (х - 400)

5(х - 200) = х - 400

5х - 1000 = х - 400

4х = 600

х = 150

Відповідь: у кожного з них спочатку було по 150 грн.