Допоможіть пжпжпжпж!!! Терміново!!! У Петрика у 3 рази більше грошей, ніж у Марічки. Після того

як Петрик купив книгу за 42 грн, а Марічка - альбом за 12 грн, у дітей грошей стало порівно. Скільки гривень було у Марічки спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Епишкин Ярик.

Ответ:

15 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай у Марічки було х грн, тоді у Петрика 3х грн

3х-42=х-12

3х-х= 42-12

2х=30

х=15 грн було у Марічки спочатку