Замінити зірку на знак + чи - щоб зберегти рівність

(*5)+(*7,5)=2,5(*8)+(*8)=0(*9,7)+(*4)=-5,7(*15)+(*5)=10(*7,2)+(*5,3)=12,5(*3,7)+(*6,9)=-10,6(*4,9)+(*1,7)=-3,2(*3,6)+(*8,1)=-4,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Верховников Ванёк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(*5)+(*7,5)= (-5)+ (+7,5)= 2,5

(*8)+(*8)= (-8) + (+8) =0

(*9,7)+(*4)=(-9,7) + (+4)= -5,7

(*15)+(*5)= (+15)+(-5)= 10

(*7,2)+(*5,3)= (+7,2)+ ( + 5,3) = 12,5

(*3,7)+(*6,9)= (-3,7)+(-6,9) = -10,6

(*4,9)+(*1,7)= ( -4,9) + (+1,7) = -3,2

(*3,6)+(*8,1)=( + 3,6) + (-8,1) = -4,5​