Помогите плз 1) З колодязя потрібно було викачати 960 л води. Один насос може викачати її за 24

хв, а другий насос -- за 120 хв.За скільки часу можна викачати всю воду з колодязя, якщо включити обидва насоси ? 2) Знайти площу екрану смартфона, якщо його ширина 8 см, а довжина на 4см більша

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Перший насос:
960:24=40л/хв
Другий: 960:120=8л/хв
8+40=48л/хв
960:48=20хвилин потрібно щоб викачати всю воду




Номер 2)
b:8
a:8+4=12
S=a*b
8*12=96см2

Отвечает Жинь Дима.
2)8+4=12 8*12=96 см