У цистерні 480 відер води Один насос може викачати всю воду за 24 хв а другий за 40хв За скільки

хвилин можна всю воду викачати якщо ввімкнути одночасно два насоси

Ответы на вопрос

Отвечает Мелехова Евгения.
480/24=20 (відер/хв)
480/40=12 (відер/хв)
20+12 (відер/хв) - разом
480/32=15 (хв.)
Відповідь:15 хвилин