Розв'яжи задачу. У цистерні було 480 відер води. Один насос може викачати всюводу за 24 хв, а

іншийза 40 хв. За скільки хвилин можнавикачати всю воду, якщо ввімкнути одразу два насоси?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаин Барат.

Ответ:

15 хв

Пошаговое объяснение:

1) 480/24=20 - швидкість першого

2) 480/40=12 - швидкість другого

3) 20+12=32 - сумарна швидкість

4) 480/32=15 хв