З якого числа має починатися цей ряд ? 12 8 5 3 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Влада.

Ответ:

відповідь цього питання 2

Отвечает Декань Вова.

Ответ:

20

Объяснение:

2+3=5+8=12+8=20