1.)знайдіть площу трикутника, сторони якого дорівнюють 13см, 10см,13см. 2.) Знайдіть площу

паралелограма, бильший кут якого становить 150°, а сусідні сторони дорівнюють 9см і 4см3.) Знайдіть площу трикутника, периметр якого становить 12 см, а радіус кола, вписаного в цей трикутник, дорівнює 4 см 4.) Знайдіть більшу висоту трикутника, сторони якого дорівнюють 9см, 10см, 17см5.)Знайдіть площу рівнобедриного трикутника, якщо його бічна сторона дорівнює a, а кут при основі - a​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарлыков Канат.

Ответ:

Объяснение:

1)Тр-к АВС,  АВ=ВС=13, АС=10,  ВК-высота,   ВК^2=AB^2-AK^2=169-25=144,

BK=12,  (AK=KC=5),  S=1/2AC*BK=1/2*10*12=60(см^2)

2) S=9*4*sin150=36*1/2=18

3) S=р*r,  где р=12/2=6(полупериметр),  S=6*4=24

4) р=9+10+17 /2=36/2=18    S=V18*(18-9)(18-10)(18-17)=(все под корнем)=

V18*9*8*1=V9*2*9*8=9*4=36 (по формуле Герона),  S=1/2  *a*h,   h=2S/a,

очевидно, чем меньше (а) тем больше h,  h=2*36 /9=8, (а-сторона тр-ка)