Доведіть, що значення виразу ділиться націло на дане число: а) 8^25 – 64^12 на 7;


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Объяснение:

8^{25}-64^{12}=8^{25}-(8^2)^{12}=8^{25}-8^{24}=8^{24}*(8-1)=7*8^{24}.