Доведіть, що значення виразу: 1) 1002 – 572 ділиться націло на 43; 2) 4313 + 193 ділиться націло на

450.​

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Анастасия.

Ответ:

1) 1002-572=430

430/43=10

2) 4313+193=4506

4506/450=10,01(3)