Побудуйте в одній системі координат графіки функцій: y=3x + 2 та у = 3х - 1. Зробіть висновок про

взаємне розташування графіків цих функцій. Надайте повний розв'язок цього завдання: (Координатна площина, табличка значень, графіки функцій, позначити графіки на координатній площині, висновки). ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Танян Евгений.

Объяснение:

Щоб побудувати графіки функцій y = 3x + 2 та y = 3x - 1, ми можемо скористатися табличкою значень, визначивши кілька точок для кожної функції та побудувавши лінії, які проходять через ці точки. Або ж можна скористатися формулою y = mx + b, де m - нахил лінії, b - точка перетину з осі Y.

Табличка значень:

За графіками можна побачити, що обидві функції є прямими лініями з однаковим нахилом 3, що означає, що вони розташовані паралельно одна одній. Вони не перетинаються, тому система рівнянь y = 3x + 2 та y = 3x - 1 не має спільних розв'язків.