Не розвязуючи рівняння знайдіть суму і добуток коренів х2+3х-12=0 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Ответ:

За теоремою Вієта

х1+х2=-р

х1*х2=q

x1+x2=-3

x1*x2=-12

За можливості, зроби найкращим!

Отвечает Якушев Максим.

Ответ:

-3; \quad -12;

Объяснение:

x^{2}+3x-12=0;

Воспользуемся теоремой Виета:

\displaystyle \left \{ {{x_{1}+x_{2}=-3} \atop {x_{1} \cdot x_{2}=-12}} \right. ;