СРОЧНО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ! ДАМ 30 БАЛЛОВ! ПЖЖЖЖЖ! 1. Знайдіть суму коренів рівняння х^2 + 15х + 4 =

0 2. При якому d рівняння 3х^2 + dx + 18 = 0 має корінь 2? 3. Знайдіть добуток коренів рівняння 2х^2 + х - 36 = 0 4. Знайдіть суму коренів рівняння 5 х^2 - 35х - 4 = 0 5. Знайдіть добуток коренів рівняння х^2 + 9х + 4 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Симаков Кирилл.

1.

х² + 15х + 4 = 0,

по теореме Виетта:

х1 + х2 = -15,

2.

3х² + dх + 18 = 0,

х = 2:

3 * 2² + 2d + 18 = 0,

12 + 2d + 18 = 0,

2d = -30,

d = -14,

3.

2х² + х - 36 = 0,

х1 * х2 = -36,

4.

х² - 35х - 4 = 0,

х1 + х2 = 35,

5.

х² + 9х + 4 = 0,

х1 * х2 = 4