Не виконуючи побудову, знайти координати точки перетину графіків функцій y= -0,8 + 4 з осями

координати

Ответы на вопрос

Отвечает Пришко Назар.

Ответ:

1) Якщо y=-0,8x+4,то координати точки перетину графіків (5;0) и (0;4)

2) Якщо y=-0,8+4x, то координати точки перетину графіків (0,2;0) и (0;-0,8)

Объяснение: 1) Якщо y=-0,8x+4, то точка пересечения с осью Ox:

y=0

0=-0,8x+4

0,8x=4 | : 0,8

x=5

(5;0)

Якщо y=-0,8x+4, то точка пересечения с осью Oy:

x=0

y=-0,8*0+4

y=4

(0;4)

2) Якщо y=-0,8+4x, то точка пересечения с осью Ox:

y=0

0=-0,8+4x

0,8=4x | :4

x=0,2

(0,2;0)

Якщо y=-0,8+4x, то точка пересечения с осью Oy:

x=0

y=-0,8+4*0

y=-0,8

(0;-0,8)