СРОЧНО!!! 3. Знайдіть координати точок перетину графіків функцій y=16x+35 й y=13x-74. При якому

значенні k графік функції y=kx-4 проходить через точку B(14;-32)?5. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функцій y=0,5x+4 з осями координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хрокало Настя.

Ответ:

Объяснение:

3. 16x+35=13x-7⇒3x=-42⇒x=-14

y=13(-14)-7=-189

(-14;-189)

4. -32=14k-4⇒14k=-28⇒k=-2

5. x=0⇒y=4, (0;4)

y=0⇒x=-8, (-8;0)