6) 4y¹ -(-5y¹-2y³) - (9y¹ - 2y³ - 1) пpи y = -0,5. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Яценко Федя.

Відповідь:

Для розв'язання виразу при y = -0,5, підставимо значення y у вираз і обчислимо:

4*(-0,5)¹ - (-5*(-0,5)¹ - 2*(-0,5)³) - (9*(-0,5)¹ - 2*(-0,5)³ - 1)

Здійснюючи обчислення:

4*(-0,5)¹ = 4*(-0,5) = -2

-5*(-0,5)¹ = -5*(-0,5) = 2,5

2*(-0,5)³ = 2*(-0,5*0,5*0,5) = 2*(-0,125) = -0,25

9*(-0,5)¹ = 9*(-0,5) = -4,5

2*(-0,5)³ = -0,25 (вже обчислено)

Підставляємо отримані значення:

-2 - (2,5 - (-0,25)) - (-4,5 - (-0,25) - 1)

Спрощуємо вираз:

-2 - (2,5 + 0,25) - (-4,5 + 0,25 - 1)

-2 - 2,75 - (-3,25)

-2 - 2,75 + 3,25

0,5

Отже, при y = -0,5, значення виразу дорівнює 0,5.

Пояснення: