знайдіть температуру ідеального одноатомного газу, якщо внутрішня енергія 6 моль цього газу

дорівнює 30 кдж

Ответы на вопрос

Отвечает Мутигулин Шамиль.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν = 6 моль

U = 30 кДж = 30  000 Дж

___________________

T - ?

U = (3/2)·ν·R·T

T = 2·U / (3·ν·R) = 2·30 000 / (3·6·8,31) ≈ 400 К