Яку дозу випромінювання поглинула льодова брила масою 10 кг, якщо внаслідок опромінення вона

нагрілась на 0,03∘с (Сльоду=2100Дж/кг ∘с)​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокофьева Нина.

Ответ:Дано:

m=10кг

t1= 0 *С

t2= 0,03*С

c= 2140 Дж/кг *С

Q-?

(*C-градус цельсія)

Рішення

Q=cm(t2-t1)

Q=2140*10*(0,03-0)=642Дж

Відповідь: 642 Дж

Объяснение: